CHCI PRODAT NEMOVITOST

Postaráme se o prodej Vašeho bytu, domu, pozemku či třeba komerčního objektu. Jsme více než realitka! Našim cílem není kvantita, ale kvalita, proto každý prodej realizujeme s individuálním přístupem. Zajistíme všechno za Vás, Vy se pak nemusíte o nic starat a celý proces prodeje je tak pro Vás jen přínosný.

Proč prodat nemovitost s námi?

Získáte víc peněz

Každou nemovitost vždy na samotný prodej připravujeme, a to jak už třeba výmalbou, tak případně dekoracemi. Hřejivý pocit domova z fotografií má tak zásadní vliv na první dojem z Vaší nemovitosti pro případné zájemce. U většiny nemovitostí pak realizujeme individuální marketing. Jedná se o jednu ze zásadních veličin, která ovlivní finální prodejní cenu Vaší nemovitosti, která se svou prezentací dostane k několikanásobnému počtu potenciálních kupujících!

Ušetříte svůj čas a energii

Prodejem nemovitostí se zabýváme denně, proto pro nás vyřízení úředních formalit, zajištění kompletního servisu a organizování prohlídek je denní rutina. Váš čas tak můžete věnovat své práci, rodině, nebo třeba koníčkům.

Vyhnete se chybám

Prodej nemovitosti není jen o inzerci, realizaci prohlídek a přijetí kupní ceny na účet. Pro někoho, kdo realizuje pravděpodobně jeden prodej nemovitosti za život může být celý tento proces vznikem několika chyb, které se mohou vyskytnout jak v samotné smluvní dokumentaci, tak už třeba v inzertním popisu či vzniknou během komunikace s kupujícím. Díky našim zkušenostem již víme jak těmto chybám předcházet a zajistit tak hladký průběh celého procesu.

Jak probíhá prodej nemovitosti?

Seznámení s makléřem
Náš makléř k Vám přijde osobně, aby se seznámil s Vaší nemovitostí a identifikoval její klíčové přednosti.
Strategie prodeje
Společně vytvoříme strategii prodeje, která bude odpovídat Vašim specifickým cílům a potřebám.
Ideální prodejní cena
Každou nemovitost oceňujeme individuálně, na prodejní cenu má vliv samotný stav nemovitosti, její umístění, ale také i aktuální průměrná cena dle jejich předností. Vaše představa o ceně Vaší nemovitosti je pro nás důležitá, společnou diskuzí pak dojdeme k ideální nabídkové ceně, kde cílem bude Vaše naprostá spokojenost.
Homestaging a focení
Vylepšíme vzhled nemovitosti díky home stagingu a profesionální fotografii, aby vypadala co nejlépe, ale zároveň zachovala reálný vzhled nemovitosti.
Placená reklama
Sestavíme účinnou marketingovou kampaň využívající placenou reklamu, naši databázi klientů a osobní sítě.
Prohlídky
Realizujeme prohlídky se zájemci, který představíme Vaši nemovitost v tom nejlepším světle. Všechny zájemce Vám následně sdělíme a finální rozhodnutí, komu budete chtít Váš domov přenechat pak už bude na Vás.
Záloha a rezervační smlouva
S vybraným zájemcem podepíšeme rezervační smlouvu na základě které je poté uhrazena rezervační záloha, následně zahajujeme celý proces prodeje.
Smluvní dokumentace
Naše advokátní kancelář se postará o veškerou smluvní dokumentaci pro bezpečný a hladký průběh celého prodeje.
Závěrečná fáze
Zajistíme převod nemovitosti v katastru nemovitostí a následné předání nemovitosti novým majitelům.
Previous slide
Next slide

Co všechno prodávajícímu zajistíme?

Homestaging

Vytvořit emoce, zaujmout a vyvolat touhu. To je účel homestagingu, jehož cílem je představit vaši nemovitost v nejlepším možném světle. Proto je homestaging nezbytnou součástí naší práce. Spolupracujeme s talentovanými fotografy, kameramany a specialisty na virtuální prohlídky. Společně se zavazujeme, že vaše nemovitost zaujme potenciální kupce již na první pohled.

Účinný marketing

V QB Realty chápeme, že prodej nemovitosti již dávno nepředstavuje jen vložení inzerátu na S-Reality a čekání na zájemce. Věnujeme se intenzivně vyhledávání kvalitních zájemců. Využíváme nejen rozsáhlé sítě kontaktů našich makléřů, ale také moderní online platformy, včetně chatbotů, reklamy na Facebooku, Instagramu a optimalizace pro vyhledávače. Naším cílem je zajistit, aby vaše nemovitost zaznamenala co největší pozornost.

Kompletní právní servis

Úloha makléře zahrnuje dva zásadní aspekty: estetiku a právní přesnost. Zatímco působivá prezentace je klíčová, ještě důležitější jsou precizně zpracované smlouvy. V QB Realty máme dlouhodobé partnerství s několika právnickými kancelářemi, abychom zajistili maximální bezpečnost a transparentnost vaší transakce. S naším týmem můžete být ujištěni, že vás spolehlivě provedeme celým procesem transakce.

Videozáběry z dronu

Pohled na okolí, v němž se nemovitost nachází, je důležitý pro všechny. Nemovitost si dokážeme upravit podle svých představ, místo však již nezměníme, proto se snažíme u všech domů či pozemků zajistit fotografie z dronu, aby představa o okolí byla co nejjednodušší.

Videoprohlídky

Naši standardní službu prezentace nemovitosti dokážeme individuálně rozšířit o videoprohlídku nemovitosti, díky které si potenciální zákazník nemovitost projde, aniž by ji musel navštívit.

Vlastní WEB nemovitosti

Pokud máte větší projekt či zajímavou nemovitost, dokážeme připravit individuální web, který poté využijeme k marketingové propagaci Vaši nemovitosti.

Finanční služby a hypotéky

Profesionální fotografie

Reklama na NAŠE náklady

Prodejte s námi, pronajměte bezpečně!

Nechte nám na sebe kontakt. Brzy Vám náš makléř zavolá a domluvíme se na případné spolupráci.