O NÁS​

QB REALTY

Myšlenka založení realitní kanceláře vznikla v době, kdy jsme jako společnost QB economy s. r. o. začali prodávat domy z „naší továrny“. Chtěli jsme, aby celý proces nákupu nemovitosti byl pro kupujícího příjemný a profesionální. Aby vše vyřešil pod jednou střechou, a to jak od výběru nemovitosti po předání klíčů k nastěhování. Našim cílem je, aby na nás naši klienti vzpomínali komplexně s dobrým pocitem a vraceli se k nám pro rady, obraceli se na nás v případě jakékoliv potřeby spojené s nemovitostmi.
Nechtěli jsme, aby byla naše práce vztahována pouze na naše nemovitosti, proto jsme také naši nabídku služeb rozšířili o prodej nemovitosti od přímých vlastníků. Kompletní nabídku služeb tak nabízíme všem, kdo se rozhodnou svou nemovitost prodat. Již dávno není prodej nemovitosti o pouhém vyvěšení na inzertní servery, proto se podívejte na naši nabídku služeb, které Vám dokážeme nabídnout.
Naším cílem je poskytovat zákazníkům individuální a komplexní přístup k jejich potřebám a požadavkům. Snažíme se najít nejlepší řešení pro každého klienta a zajistit tak spokojenost s našimi službami.
Věříme, že naše odbornost a vstřícnost nás odlišuje od jiných realitních kanceláří a poskytne Vám přidanou hodnotu.
Pokud byste nenašli odpověď na jakoukoliv Vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám najít řešení.